Svadobný program – doprajte hosťom nečakanú zábavu!

Fotokutik - Prémiová fotobudka na svadbu | Svadobny dar

Svadobný program – doprajte hosťom nečakanú zábavu !

Aký bude svadobný program? Nechcete predsa, aby sa na vašej svadbe niekto nudil. Zoznámte sa s fotobúdkou! -Fotoautomatom, ktorý vás odfotí a do pár sekúnd držíte v ruke svoju originálnu foto spomienku na váš veľkolepý svadobný deň ❤️

Svadobný program - doprajte hosťom nečakanú zábavu!

Čo je Fotobúdka na svadbu?

Fotobúdka je v komplexné zariadenie, ktoré vám spraví jedinečnú fotku, vyretušuje ju a v priebehu 10 sekúnd vytlačí. No čo je hlavné, postará sa o zábavu pre všetky vekové kategórie.

Fotobox na svadbu

Nekonečná zábava s bláznivými outfitmi

Zábavné rekvizíty na fotenie spravia vaše fotky nezabudnuteľnými. Či už to budú malé deti alebo vaši starí rodičia, fotenie pri fotobúdke vyčarí úsmev každému. Svadobní hostia pri fotení naplno ukážu svoju pravú osobnosť, budú vtipkovať, skúšať rôzne polohy a scenáre.

Veď máme fotografa!

Fotobúdka je samostná služba, ktorá zabezpečí svadobnú fotostenu, rekvizity na fotenie a počas celej doby prenájmu ju obsluhuje usmievavá osoba.

Svadobní hostia sa pri fotení vidia, doladia posledné detaily a následne asistentka fotografiu odfotí. Tlač fotografií ako aj fotenie je počas celej doby prenájmu fotokútika neobmedzené. 

Prenájom fotokútika a tie najdokonalejšie fotky

Prémiový fotokútik na svadbu má 2 veľké dotykové displeje. Jeden vpredu a druhý vzadu. Ten predný slúži ako zrkadlo, pri fotení presne vidíte, ako bude vyzerať výsledná fotka. Zadný displej ponúka prehľadnú aplikáciu, ktorá zobrazuje všetky fotografie, ktoré sa počas svadby odfotia. Aplikácia je naprogramovaná tak, aby ju dokázal obsluhovať každý, zvládajú to aj malé deti či babka a dedko ❤️.

Fotobúdka ako pestrý svadobný program, originálny svadobný dar pre novomanželov 

Fotokútik je vybavený vysokokvalitným bleskom, ktorý sa postará o profesionálne osvetlenie, lebo práve svetlo robí fotografiu dokonalou. Kliknutím na displej sa vyhotoví fotka, ktorá okamžite prejde softvérovým retušom a za približne 9 sekúnd je vytlačená. Svadobčania tak majú svoje spomienky ihneď v podobe tlačenej fotografie, ktorú si následne odložia do obálky v ktorej nájdu heslo od súkromnej galérie.

Pri fotokútiku je po celý čas naša milá obsluha, ktorá sa postará o veľkú zábavu pri fotení a podá pomocnú ruku. Svadobčania sa môžu zabávať celú noc, v cene máte neobmedzené fotenie a tlač fotografií. Okrem toho, že fotografie viete bleskovo tlačiť, sú všetky do cca 48hodín zverejnené na našej webovej stránke v sukromnej galérií, odkiaľ si ich môžu svadobný hostia jednoducho stiahnuť. 

Overiť termín
Fotokutik - Fotobox na svadbu