Svadobný program – doprajte hosťom nečakanú zábavu!

Fotokutik - Prémiová fotobudka na svadbu | Svadobny dar

Svadobný program – doprajte hosťom nečakanú zábavu !

Blíži sa vaša svadba? Potom máte určite plnú hlavu rôznych vybavovačiek, objednávania jedál, výzdoby, priestorov a ďalších detailov. Zamýšľali ste sa však nad tým, aký bude svadobný program? Nechcete predsa, aby sa na vašej svadbe niekto nudil. Žiadny strach, máme pre vás tip, ktorý sa vám bude páčiť. A nielen vám. Ocení ho skutočne každý svadobčan. Zoznámte sa s fotobúdkou! -Fotoautomatom, ktorý vás odfotí a do pár sekúnd držíte v ruke svoju originálnu spomienku veľku 10x15cm. Fotografie je možné tlačiť neobmezdzene, počas celého prenájmu. 

Svadobný program - doprajte hosťom nečakanú zábavu!

Čo je Fotobúdka na svadbu?

Ako už napovedá jej názov, základom fotobúdky je foťák… A búdka. Tá však nie je len na okrasu. Spredu a zozadu na nej nájdete veľké displeje a v útrobách sa ukrýva pozoruhodná technika.

Fotobúdka je v podstate komplexné zariadenie, ktoré vám spraví vysokokvalitnú fotku, vyretušuje ju a následne v priebehu niekoľkých sekúnd vytlačí. No čo je hlavné, postará sa o obrovskú zábavu. Neraz sa stáva, že fotobox je zlatým klincom celého svadobného programu. Ako je to možné?

Fotobox na svadbu

Nekonečná zábava s bláznivými outfitmi

Keď si u nás objednáte fotobúdku na svadbu, nedostávate len samotný fotobox. Donesieme vám vyše 200 zábavných rekvizít na fotenie, ktoré spravia vaše fotky nezabudnuteľnými. V priebehu sekúnd sa môžete premeniť na vikinga, polárneho soba, tanečnicu pri tyči alebo čokoľvek iné, čo medzi bláznivými svadobnými rekvizitami nájdete.

Všetci svadobčania si tak užijú nekonečnú dávku zábavy. Či už to budú malé deti alebo vaši starí rodičia, fotenie pri fotoboxe vyčarí obrovský úsmev každému. Hostia pri fotení naplno ukážu svoju pravú osobnosť, budú vtipkovať, skúšať rôzne polohy a scenáre. Až možno budete mať problém dostať ich od fotobúdky preč a hrať s nimi nejaké iné svadobné hry. Fotobúdka na svadbu je tá najzábavnejšia hra!

Načo fotobúdka? Máme fotografa!

Na svadbu máte určite v pláne pozvať svadobného fotografa, možno dokonca nie jedného. Ten by určite nemal chýbať. Zaznamená všetky dôležité svadobné momenty vášho veľkolepého svadobného dňa. Pre svadobných fotografov je fotenie pri fotostene nie príliš kreatívna časť fotenia. Svadobný fotograf vám nafotí dokonalé svadobné portréty, zdokumentuje celý svadobný deň od ranných príprav, cez sobáš, svadobný príhovor až po záverečné čepčenie či polnočný tanec, kedy sa nevesta prezlečenie do popolnočných svadobných šiat. Fotobúdka je samostná služba, ktorá zabezpečí svadobnú fotostenu, rekvizity na fotenie a počas celej doby prenájmu ju obsluhuje usmievavá osoba.

Svadobní hostia sa pri fotení vidia, doladia posledné detaily a následne asistentka fotografiu odfotí. Tlač fotografií ako aj fotenie je počas celej doby prenájmu fotokútika neobmedzené. Hostia sa môžu fotiť koľko len chcú, tedá dokým, ich niekto nevytlačí.. „Už chceme my “  

Fotokútik je vlastne profesionálny svadobný fotograf, ktorý sa bohužial nevie presúvať po sále, no ponúka okamžitú tlač fotografií priamo na svadbe a veľké množstvo rekvizít, pri ktorých sa vybláznia všetký vekové kategórie a ako bonus si zo svadby odnesú tlačenú spomienku na váš svadobný deň.

Prenájom fotokútika a tie najdokonalejšie fotky

Prémiový fotokútik na svadbu má 2 veľké dotykové displeje. Jeden vpredu a druhý vzadu. Ten predný slúži ako zrkadlo, čiže pri fotení presne vidíte, ako bude vyzerať výsledná fotka. Zadný displej ponúka prehľadnú aplikáciu, ktorá zobrazuje všetky fotografie, ktoré sa počas svadby odfotia. Aplikácia je naprogramovaná tak, aby ju dokázal obsluhovať každý, zvládajú to aj malé deti či babka a dedko ❤️.

Fotobox je vybavený vysokokvalitným bleskom, ktorý sa postará o profesionálne osvetlenie, lebo práve svetlo robí fotografiu dokonalou. Kliknutím na displej sa vyhotoví fotka, ktorá okamžite prejde softvérovým retušom a za približne 8 sekúnd je vytlačená. Svadobčania tak majú svoje spomienky ihneď v podobe tlačenej fotografie, ktorú si následne odložia do obálky v ktorej nájdu heslo od súkromnej galérie.

Načo svadobné hry? Stačí fotobúdka!

Vymýšľať svadobné hry je neraz náročné. Rôzne druhy tancov, hádanky, súťaže, to všetko je fajn, no len málokedy sa zapoja všetci zúčastnení. Hry pre svadobných hostí sa obvykle páčia len niektorým svadobčanom a mnohí ich nepovažujú za zaujímavé. Práve preto je dobré svadobný program okoreniť fotokútikom, v ktorom si užije kopu zábavy každý. 

Prečo fotokútik od nás?

Fotobox od nás, vás odbremení od akýchkoľvek starostí. Funguje to jednoducho. Kontaktujete nás, poviete nám základné informácie o vašej svadbe a vytvoríte objednávku. Následne sa už o všetko postaráme my. Fotokútik zadarmo prepravíme kamkoľvek na Slovensku, rozložíme ho a nastavíme. Okrem toho prinesieme aj množstvo rekvizít, aby mali svadobčania čo najviac zábavy a mnoho bláznivých spomienok na váš svadobný deň.

Pri fotokútiku je po celý čas naša milá obsluha, ktorá sa postará o veľkú zábavu pri fotení a podá pomocnú ruku. Svadobčania sa môžu zabávať celú noc, v cene máte neobmedzené fotenie a tlač fotografií. Okrem toho, že fotografie viete bleskovo tlačiť, sú všetky do cca 48hodín zverejnené na našej webovej stránke v sukromnej galérií, odkiaľ si ich môžu svadobný hostia jednoducho stiahnuť. Súčasťou každej fotky je vami zvolený grafický návrh- nápis, ktorý každému pripomenie, že sa jedná o fotografiu z vašej svadby.

Jednoducho, fotobox plný zábavy by rozhodne nemal chýbať ani na vašej svadbe. Pokiaľ máte ďalšie otázky, alebo by ste si radi zarezervovali fotobúdku na vašu udalosť, neváhajte nás kontaktovať!

Overiť termín
Fotokutik - Fotobox na svadbu