Pestrý svadobný program

Fotokutik - Prémiová fotobudka na svadbu | Svadobny dar

Pestrý svadobný program

Program na svadbu - Svadba

Svadba je krásnou a neopakovateľnou oslavou lásky a spoločnej cesty dvoch ľudí. A tak, ako na každej dobrej oslave, ani na svadbe nesmie chýbať zábava.

Svadobné zvyky a tradície poväčšine určuje to, odkiaľ svadobný pár pochádza. Avšak plánovanie programu pre hostí je
len a len záležitosťou vkusu nastávajúcich mladomanželov. Spôsobov, ako zorganizovať pestrý program pre svadobčanov, je mnoho. Poradíme vám pár zaručených tipov ako zabaviť hostí všetkých vekových kategórií.

Sprievodca svadobným programom – Zabávač | Starejší

Moderátor, zabávač alebo starejší je človek, ktorý sprevádza hostí od svadobného obradu, cez hostinu, až po voľnú zábavu a zabezpečuje tak hladký priebeh celého svadobného dňa. Túto úlohu tradične zastrešuje krstný otec nevesty alebo ženícha, poprípade iný rodinný príslušník. V skratke by to mal byť niekto vtipný, otvorený a empatický. Ak sa však vašej svadby nezúčastňuje nikto odvážny, kto by sa chopil tejto dôležitej funkcie, jestvuje možnosť si na svadbu prizvať profesionálneho starejšieho. Pokiaľ vyberiete dobre, máte o uvoľnenú atmosféru postarané.

Ľudová hudba Dolinka - Žilinský kraj

DJ alebo živá hudba

Žiadna dobrá párty sa nezaobíde bez kvalitnej hudby. Či už pre svoju svadbu zvolíte DJ-a alebo živá hudba, dbajte na to, aby bol hudobný repertoár vhodný pre všetky vekové kategórie. Mladí sa síce zabavia na hitoch osemdesiatych rokov, no starých rodičov (pokiaľ nie sú ultramoderní) nepotešíte najnovšími songami od Tiёsta.svdaobný program - žívá hudba - kovačovci

Zábavný fotokútik

Stará mama so sobími parohmi, to sa často nevidí. Aj takýto nezabudnuteľný pohľad vám zabezpečí široký výber vtipných rekvizít vo fotokútiku. Prenájom fotobúdky nie je ani zďaleka najväčšia položka v svadobnom rozpočte, ale aj napriek tomu zožne obrovský úspechu hostí všetkých vekových kategórií. Fotobúdkou zároveň zabijete dve muchy jednou ranou. Nie len, že zabezpečíte svadobčanom nezabudnuteľný zážitok, zároveň si odnesú unikátny svadobný suvenír v podobe vytlačených fotografií.Program na svadbu Zábavný Fotokutik na svadbu - originálny svadobný dar

Detský kútik

Každý rodič nám dá za pravdu, že strážiť deti a popritom sa zabávať s priateľmi nie je úplne jednoduchá úloha. Sú aj na vašom zozname hostí rodičia s malými deťmi? Doprajte im chvíľku pre seba tým, že zabavíte ich ratolesti. Balóniky, bublifuky, skákací hrad, maľovanie na tvár, čo vám len napadne. Dvíhanie topánky - Svadobný program

Svadobné hry

Dovoľte svojim rodinám a priateľom bližšie nazrieť do vášho vzťahu. Obľúbená je napríklad hra, kedy si nevesta a ženích sadnú k sebe chrbtom, vezmú si do rúk svoju a partnerovu topánku a zdvihnutím jednej alebo druhej odpovedajú na otázky. Tie môže dávať buď starejší, alebo niekto z hostí. Svadobčanov určite bude zaujímať, kto vo vašom vzťahu urobil prvý krok, kto je urážlivejší alebo kto častejšie iniciuje partnerské “povinnosti“.

Svadobný ohňostroj

Ako je už zvykom, farebné obrazce na oblohe sprevádzajú každý štart nového roka, prečo by ste nimi neodštartovali aj začiatok vašej novej cesty? Spečaťte svoj výnimočný deň magickým predstavením v podobe svadobného ohňostroja. A neobyčajné svadobné fotografie sú na svete!

Candy bar

Stalo sa vám už niekedy, že ste na svadbe ochutnali zákusok, no bol tak veľký, že ste už nevládali ochutnať iný? Čoraz častejšie sa na svadbách objavuje takzvaný candy bar. Stolík plný drobných sladkostí obohatí vašu svadobnú výzdobu širokou škálou farieb. Od cukríkov, cez mini tortičky, po tartaletky a makrónky, každý si príde na svoje.

Hádzanie svadobnej kytice

Svadba je krásnou a neopakovateľnou oslavou lásky a spoločnej cesty dvoch ľudí, ktorí sa majú radi. Avšak, môže to byť nový začiatok aj pre 2 hostí z vašej svadobnej hostiny.. Svadobná kytica sa zvyčajne hádže po polnoci, po čepčení. Dj vyhlási, že sa ide hádzať svadobná kytica ,,Všetky slobodné, nezadané dievčatá, slečny na parket. “ Nevesta sa otočí chrbátom a hádže kyticu.. Hovorí sa, že žena, ktorá chytí svadobnú kyticu by mala mať do roka, do dňa svadbu tiež 🙂 Je to zábavný svadobný program, pri ktorom sa ukáže, ktorá slečna by chcela mať už svadbu. ( V obmedzenom režime, počas Covid-19 je možne hodiť svadobnú kyticu po sobáši )  Pestrý program na svadbu - hádzanie svadobnej kytice

Svadba je v prvom rade váš deň, a preto pri plánovaní svadobného programu myslite na to, čo sa páči vám a aké sú vaše možnosti. Ak však vyberiete dobre, čaká vás, vašu rodinu a priateľov nezabudnuteľný deň, na ktorý budete najbližšie týždne, mesiace, ba aj roky s úsmevom spomínať.

Máte otázky?
Využite Online chat 🙂