Svadobná fotobudka

Fotokutik - Prémiová fotobudka na svadbu | Svadobny dar

Svadobná fotobudka

Stoličkový tanec, kráľovský koč či svadobný kvíz, … To všetci už dobre poznáme.🙄 Očarte svojich svadobných hostí a doprajte im zážitky, na ktoré budú radi spomínať. Fotobúdka je skvelou súčasťou svadobného programu či ako darček pre vašich hostí. Fotokútik si užijú ako staršie, tak aj mladé generácie. Blesková neobmedzená tlač fotografií priamo na svadbe či fotografie ako z profesionálneho štúdia, áno aáno.. To všetko fotokútik dokáže, ale Groó nášho prenájmu je viac ako 200ks pestrých rekvizít v presahujúcej hodnote 500€.. Tieto rekvizity získate zadarmo len u nás, v rámci prenájmu fotobudky, ktorá disponuje najširšou ponukou vtipných rekvizít na slovenskom trhu…

Svadobný fotokútik – zábava pre všetky generácie

Ale ako spraviť vašu svadbu inú, výnimočnú a užiť si tento deň a zároveň zabaviť všetky generácie? Áno, aj pubertálneho brata Miška a tetu Gertu, ktorá všetky svadobné nedostatky prednesie sesternici z tretieho kolena. Fotobúdka po všetkých tých štandardných ceremoniáloch rozprúdi zábavu, uvoľní hostí a vyčarí im úsmev na tvári.

Pýtate sa, ako to teda funguje?

Fotobudka má dva veľké dotykové displeje, pričom predný slúži aj ako zrkadlo. Dámy, milá nevesta, dávame do pozornosti hlavne vám: pred samotným fotením sa môžete doladiť posledné detaily, nastajlovať sa. Keď dáte pokyn na štart, asistentka stlačí spúšť: „Aá, čotoó, aká bláznivá momentka z toho vznikla.“.. Na zadnej strane fotokútika nájdeme veľký dotykový displej s galériou celej svadobnej párty. Fotobúdka na svadbu, nie je žiadne Béčko. Zvládne vytlačiť až 400 fotografií za hodinu. Súčasťou je vlastná 4G wifi sieť, ktorá ponúka okamžité odosielanie fotografií na e-mail, či zdieľanie fotografií na Facebook.

Fotokutik na svadbu , Fotokútik

Momentky z vášho veľkého dňa

Svadobný fotograf je v dnešnej dobe na svadbe viac-menej samozrejmosťou. Vyhotoví vám profesionálne fotky, ktoré budú vyzdvihovať váš svadobný deň. Fotobúdka naopak vytvára spomienky a zážitky, ktoré vzniknú počas fotenia. Fotograf na svadbe je ako kolotoče v meste (je na svadbe a zaznamenáva váš svadobný deň).. Avšak, fotobúdka na svadbe.. to je už samotná jazda spojená s bláznivými výkrikmi. Fotobudka zachytí tie najbláznivejšie momenty okamžite a bezprostredne. Pri fotení zažijete množstvo zábavy, ktorej výsledkom je hmatateľná spomienka- tlačená fotografia. Ktorá vo vašich rukách vyvoláva úplne iné pocity ako pohľad na digitálnu fotografiu čí už na smartfóne alebo monitore. Počas svadobného dňa zažijete množstvo jedinečných momentov, ktoré nie sú súčasťou bežného života.. Avšak taká dobrá dupľa v podobe bláznivo-uletených spomienok nie je nikdy na škodu.

Fotobox spraví z vašej svadby párty

Čo tak povýšiť vašu svadobnú oslavu na zábavnú párty, z ktorej sa hosťom bude odchádzať len ťažko? V tom prípade je naša kráľovsky modrá fotobúdka ideálnym riešením. Rozprúdi zábavu a pomôže vám zbaviť sa zábran. Užijete si chvíle plné smiechu a spontánnych rozhodnutí. Zabezpečí skvelú zábavu a milú pozornosť pre svadobných hostí v podobe tlačenej fotografie, ktorá je v dnešnej dobre tak trošku už retro.. Avšak, o to cennejšia medzi hosťami.

Fotobúdka na svadbu je skrátka iná

Kdekoľvek sa váš svadobný deň koná, prídeme za vami a to úplne zadarmo, v rámci prenájmu fotobúdky. Dovolíme si tvrdiť, že náš svadobný fotokútik disponuje najväčším množstvom rekvizít. Pozorujeme na sebe totiž akúsi záľubu v zháňaní nových a originálnych rekvizít. Vždy vás teda prekvapím niečím novým. Nie je to len tak… Naša svadobná fotobúdka je modrá. Modrá je dobrá a na detailov si skrátka potrpíme. Pozornosťou je možnosť si svoje vytlačené fotografie vložiť do predom pripravenej obálky s mašličkou, špeciálne vytvorená pre váš veľký deň. Nájdete tu heslo od online galérie, ktorá bude zverejnená do 48 hodín po ukončení prenájmu fotokútika

Máte otázky?
Využite Online chat 🙂

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *