Fotobúdka pre každú párty

Fotokutik - Prémiová fotobudka na svadbu | Svadobny dar

Fotobúdka pre každú párty

Potrebujete, aby na vašej akcii bola viac ako len zaujímavá atrakcia? Chcete zábavu vašich hostí povýšiť na piedestál, lebo sa neuspokojíte s niečím priemerným? Potom ste na správnom mieste. Fotobúdka na svadbu je jedinečná. Každú jednu akciu (nie len svadobnú) vnímame ako unikátnu. Zabezpečíme pre vás všetko, až do najmenších detailov. Pozrite sa, čo všetko získate s fotobúdkou na svadbe, firemnej akcii, či rodinnej párty.

• Groó nášho prenájmu je viac ako 200 originálnych rekvizítPozorujeme na sebe totiž akúsi záľubu v zháňaní nových a originálnych rekvizít. Práve skúšanie rôznych rekvizít z vás robí filmové hviezdy

  • Individuálny prístup – Máte špeciálne požiadavky? Navrhnite nám ich.. Ak to bude v našich silách, 100% vám vyhovieme.
  • Grafický návrh – vám vytvoríme podľa vašich predstáv, aby nikto z vašich hostí nezabudol, z akej zábavy si odniesol túto jedinečnú fotografiu. Táto skvostná spomienka-fotografia určite neskončí založená v šuflíku.
  • Doprava zadarmo – fotobudka nie je závislá na vzdialenosti od vašej akcie. Môžeme byť všade tam, kde plánujete byť vy
  • Profesionálna blesková tlač – technika fotokútika je prepracovaná do detailov.. Využívame moderné zariadenia, ktoré zabezpečujú bezstarostný chod fotobúdky počas celého prenájmu. Vaše fotografie budú žiariť farbami a nezaniknú ani pri fotografiách profesionálneho štúdia. Navyše, fotobúdka tlačí fotografie s rýchlosťou 400 obrázkov za hodinu.
  • Odosielanie na e-mail – Máme vlastnú 4G wifi sieť. Vaše fotografie môžete jednoducho zdieľať so svojimi blízkymi.
  • Príjemná obsluha fotokútika – Dbáme na vaše pohodlie.. Fotokútik vždy obsluhuje elegantná, usmievavá osôbka, ktorá vás s príjemným úsmevom odfotí a neraz vám vyčaruje aj dodatočný úsmev na tvári.
  • Látkové fotosteny  Vybrať si môžete z viac ako 30 možností. 
  • Viac informácií nájdete na našej úvodnej stránke

Kráľovsky modrá fotobúdka

Samotná tlač fotografií je len vedľajší produkt, ktorý služba prináša. 400 fotografií za hodinu a kvalitné profesionálne obrázky sú samozrejmosťou. No to, čo je špecifické, je dizajn. Dva veľké dotykové displeje uložené v kráľovský modrej konštrukcii fotokútika, technika detailne prepracovaná a servis na úrovni. Predný displej slúži aj ako zrkadlo, pred ktorým sa nastajlujete a následne vás naša šarmantná asistentka kliknutím na dotykový displej odfotí. Druhý displej na zadnej strane fotokútika slúži na prezeranie galérie, tlač fotografií, mazanie, či posielanie fotografií na e-mail. (Táto aplikácia je naprogramovaná tak, aby ju dokázal obsluhovať každý), Vaše fotografie budú zladené s oznámením, fotostena nie ako tapeta, ale v modernom látkovom prevedení. Celý dizajn bude charakteristický práve pre vašu udalosť.

Rekvizity podľa vašej chuti

Fotobúdka fotí vašich baviacich sa hostí v nevšednom prostredí, s rekvizitami. Či už sami alebo v skupinách. Základom je vybrať si tú najbláznivejšiu rekvizitu, s ktorou si vytvoríte unikátnu momentku a možno zistíte, že toľko smiechu naraz ste ešte nezažili. Fotobudka na svadbu sa pýši najširšou ponukou vtipných rekvizít, ktoré vám požičiame v rámci prenájmu fotokútika zadarmo. S našimi rekvizitami sa môžete zabávať i na tanečnom parkete a ukázať všetkým, ako vám to pristane. Ak však máte predstavu o inej rekvizite, či vlastnom nápise na tabuľke, je možné vopred sa dohodnúť.

Profesionálny fotograf súčasťou fotokútika

V rámci nášho prenájmu fotokútika vám ponúkame možnosť si ku fotobúdke prenajať aj nášho profesionálneho fotografa, ktorý kvalitne zdokumentuje vašu akciu. Pracuje výhradne s profesionálnou technikou Sony A7 iii / Riii spoločne s vysoko svetelnými objektívny Sony GM f/1.4 / Sigma Art f/1.2                                                                                    Profesionálný fotograf Adam Kuric

Čas na prípravu

Miesto, kde bude stáť fotobudka na vašej akcii je v ideálnom rozsahu 3 x 4 m. Pri týchto rozmeroch bude fotokútik komfortným miestom pre vašu zábavu. (Minimálny priestor, ktorý fotokútik potrebuje je 2x2m) .Spustiť ho dokážeme už do 30 minút. Prinesieme vám ukázať testovací výtlačok, overíte si, či je všetko v poriadku a fotobúdka je pripravená rozdávať radosť. Odteraz vás fotobúdka nenechá vydýchnuť. Je taká rýchla, že sa nemusíte báť dlhých radov. Fotografie dosahujú úroveň profesionálneho študiového fotenia. A ako bodku na záver si odložíte svoje fotografie do pripravených obálok, kde nájdete aj heslo do galérie z celej párty. Obrázky a vaše spomienky budú v bezpečí. Hostia budú nadšení.

Máte otázky?
Využite Online chat 🙂