Fotobúdka –skvelý darček na párty

Fotokutik - Prémiová fotobudka na svadbu | Svadobny dar

Fotobúdka –skvelý darček na párty

Poznáme spôsob ako zastaviť čas. Je to fotografia. Tak prečo to neurobiť vo veľkom štýle? Zastavte čas s našou jedinečnou fotobúdkou. Už si viac nemusíte lámať hlavu nad originálnym darčekom. Modrá fotobúdka urobí každú párty nezabudnuteľnou!

10 dôvodov prečo darovať modrú fotobúdku

Najširšia ponuka rekvizít – viac ako 200 netradičných vtipných rekvizít, z ktorých si vyberie každý
Blesková tlač fotografií – zvečnite svoje zážitky už do 9 sekúnd
Veľa zábavy, veľa fotiek – neobmedzená tlač
Štýlovo-elegantný vzhľad – kráľovsky modrý fotokútik, ktorý okamžite upúta
Jedinečné spomienky– ktoré si odnesiete so sebou
Profesionalita a zmysel pre detail pre ešte väčší zážitok
Posielanie fotografií na e-mail
Všetky fotografie online do 48 hodín – Nájdete v našej galérií
Originálny darček – na svadobnú oslavu, narodeninovú oslavu či každú dobrú párty
100% záruka zábavy pre všetky vekové kategórie

Fotokútik nielen na svadbu, ale na každú párty

Máte už dosť nudných darčekov a túžite svojich priateľov obdarovať niečim vskutku nápaditým? Modrá fotobúdka rozhodne nebude krokom vedľa. Množstvo skvelých vtipných rekvizít sa postará o hodiny poriadnej zábavy a vyčarí úsmev na tvári každému, aj tomu najväčšiemu dudrošovi. Rekvizity sú tým, na čom si dávame obzvlášť záležať. Veľké, výrazné, na fotkách neprehliadnuteľné. Predsa ak menej je viac, zamyslite sa nad tým, o koľko viac je viac! A kto by nechcel zažiť na svojej svadbe či párty viac zábavy, viac nefalšovanej radosti? Nepripravte seba a svojich kamošov o túto možnosť a využite náš jedinečný fotokútik, ktorý vám ukáže, že „iné“ je zároveň „in“.

Ako to celé prebieha?

Modrá fotobúdka ponúka dva veľké dotykové displeje, pričom predný displej slúži aj ako zrkadlo. Môžete ho využiť na finálne úpravy vášho (určite už i tak pekného) zovňajšku, čo nepochybne ocení najmä nežnejšie pohlavie. Po tom, ako zo seba urobíte skutočnú hviezdu párty a ste pripravení na fotenie, asistentka stlačí spúšť, začne odpočítavanie a vás už delí iba krôčik od skvelej fotky! Aaáá, tak táá vyšla. Na zadnom dotykovom displeji sa zobrazuje prehľadná galéria fotografií, ktorá je k dispozícii počas celej doby prenájmu fotokútika. Fotografie si môžete prezerať a následne vytlačiť rýchlosťou blesku. 400 fotografií za hodinu je slušný výkon, však? Aby toho nebolo málo, fotobúdka je vybavená aj vlastnou 4G wi-fi sieťou, fotografie tak môžete ihneď posielať na e-mail a zdieľať ich s ďalšími ľuďmi. Veď čo je lepšie ako podeliť sa o svoje zážitky hneď za horúca? A k tomu všetkému určite oceníte aj fakt, že doprava je zadarmo. Zostáva už iba napísať a overiť si dostupnosť termínu.

Spomienky, ktoré si odnesiete so sebou

Ruku na srdce, koľko vašich fotografií zaberá len tak miesto vo vašich smartfónoch alebo na hard-disku počítača a zrejme sa už nikdy k nim nevrátite? Čaro vzácnej spomienky prináša práve vytlačená fotografia, ktorú držíte vo svojich rukách. Bláznivé fotky z nášho fotokútika tak budú konečne môcť zdobiť steny vášho bytu či inak fádny stôl v kancelárii a pripomínať vám jedinečné chvíle s priateľmi. A možno aj vďaka našim rekvizitám uvidíte samých seba v úplne inom svetle.

Máte otázky?
Využite Online chat 🙂