Fotobúdka v dobe digitálnej

Fotokutik - Prémiová fotobudka na svadbu | Svadobny dar

Fotobúdka v dobe digitálnej

Patríte aj vy medzi tých, ktorí chcú zdieľať zážitky z dôležitých udalostí so svojimi blízkymi? S našou fotobúdkou na svadbe, na párty, či firemnej akcii si užijete skutočnú zábavu pri fotení, kde ste nielen modelkou, ale aj stylistom a zabávačom. Bláznivo-spontánne okamihy zachytíme a zobrazíme jednoducho a rýchlo prostredníctvom nášho kráľovský modrého fotokútika, ktorý dokáže či už automaticky zdieľať fotografie na predom dohodnutú FB stránku, alebo manuálne odosielať vaše fotografie na e-mail. Selfie tyče už viac potrebovať nebudete. Stačí len fotobúdka s rekvizitami a chuť zabaviť sa. 3, 2,1…Smile! 🙂

Štýlové fotozážitky

Zachytiť zážitky v dnešnej digitálnej dobe vôbec nie je zložité. S pomocou smartfónu, ktorý má väčšina z nás neustále pri sebe ako neoddeliteľnú súčasť odevu, odfotíme každý nezabudnuteľný moment. Stovky nádherných chvíľ, ktoré sa nám neustále hromadia v mobile či na pevnom disku. Nie vždy sa nám podarí nájsť tú fotografiu, ktorú práve hľadáme. Následne prezeranie fotografií sa stáva ošemetné. Mobilný telefón, tablet či notebook koluje v miestnosti podávajúc z rúk do rúk.. scrolujú, scrolujú až ku fotke, ktorá nemala byť zobrazená toľkým párom očí. Na druhej strane je fotografia tlačená, ktorá je už tak trochu retro. Môže byť uchovaná ako foto obrázok v rodinnom albume, v ktorom presne vieme, aké fotografie ukazujeme.

Doplnok každej párty

Fotokútik je elegantný kráľovský modrý inteligentný robot, ktorý zabáva ako staršiu, tak aj mladú generáciu. Avšak bez vašej pomoci to nezvládne! Fotokútik disponuje najmodernejšími prístrojmi, aké aktuálny trh ponúka. Výkonný počítač zabezpečí plynulý chod aplikácie, ktorá fotografie po odfotení automaticky profesionálne retušuje a termosublimačná tlačiareň tlačí fotografie každých cca 9 sekúnd.. Fotobudka spĺňa vaše-naše prísne nároky, preto je dôležité sa toho nebáť a maximálne sa počas prenájmu fotokútika odviazať. Nebudete na to sami! Veľké množstvo originálnych rekvizít vám s tým pomôže. Fotokútik vám ponúka vtipné rekvizity na fotenie v hodnote 500€. Veríme, že z veľkého množstva rekvizít si každý vyberie tie, ktoré ho najviac charakterizujú a na veľkom dotykovom displeji, ktorý slúži aj ako zrkadlo, doladíte posledné štylové detaily. Jednoduchým klikom na dotykový displej príjemná obsluha fotokútika zabezpečí vyhotovenie fotografie. Kvalitná a rýchla tlačiareň DNP dokáže za hodinu vytlačiť až 400 bláznivých spomienok (obrázkov). Avšak tlač fotografií je iba vedľajší produkt, popri bláznivej zábave s množstvom vtipných rekvizít, ktoré vám naša fotobúdka na svadbu ponúka. A keďže mnohé párty majú aj svoje dozvuky, aj tá vaša bude pokračovať pri dobrom pohári vína priamo u vás v pohodlí domova. (prezeraním vytlačených fotografií z fotobúdky).

Fotobúdka sa väčšinou stará o dobrú náladu na:

Už nemusíte vymýšľať darčeky pre hostí, dávať vyvolávať fotografie, stráviť množstvo času triedením a následným preposielaním fotografií. Ponúkame vám jednoduchšie riešenie. Objednajte si fotokútik na vašu svadbu alebo inú spoločenskú akciu a doprajte vaším hosťom nielen bláznivú zábavu, ale aj okamžitú tlač fotografií priamo na mieste či možnosť odoslať svoju bláznivú fotografiu na svoj email. S fotografiou sa následne môžete pochváliť na svojich sociálných sieťach.. ako parádne „blbnete“ na akcii. Samozrejme, fotografia nemusí byť vyslovene uletená.. na mail si môžete poslať aj vkusnú elegantnú fotografiu. (Celú zaheslovanú galériu následne nájdete do 48hodín zverejnenú na našej web stránke.) Momentka je pamiatka, ktorá neraz chytí za srdce s úsmevom na perách.

Viac ako len fotobúdka

Fotografiám dodá šmrnc práve množstvo bláznivých rekvizít. Tabuľky s uleteným textom, pestrofarebné parochne, gigantické okuliare či smiešne klobúky. V jednej sekunde je z vás kráľovná, zrazu ste sa ocitli na Havaji, držíte v ruke obrovskú brokolicu či máte sexi fúzy. Za krátky moment držíte v rukách svoju originálnu fotografiu vytlačenú priamo na akcii z kráľovský modrej fotobúdky. Dovolíme si tvrdiť, že máme jednu z najširších ponúk vtipných rekvizít na slovenskom trhu. Nejde teda len o tlačenú fotografiu(tú považujeme iba ako vedľajší produkt), ale o momentku s množstvom vzrušujúcej zábavy, ktorá spája ľudí.

Tak ako digitálne knihy zaujali svoje miesto v dnešnom svete, tak i mnohí vášniví čitatelia kníh nedajú dopustiť na šuchot papiera pri pretáčaní stránok. Fotografia v ruke vyvoláva úplne iné pocity, ako pohľad na digitálny obrázok. Zaveste si svoje spomienky na stenu a hneď zrána bude váš deň veselší a domov útulnejší.

Čo ponúka naša fotobúdka?

Náš fotokútik môže byť všade tam, kde plánujete byť vy. Dopravu v rámci prenájmu fotobúdky zabezpečíme v rámci celého Slovenska zadarmo. Ako postupovať? Je to jednoduché. Fotobúdku je potrebné vopred objednať a dohodnúť si termín prenájmu.

PROFI RETUŠ
každej fotografie

ONLINE GALERIU
do 48 hodín

VÝROBU TABULIEK
až A3 formát

REKVIZITY
v hodnote 500€

ODOSIELANIE NA EMAIL
ihneď na akcii

DOPRAVU ZADARMO
v rámci Slovenska

PRÍJEMNU OBSLUHU
rozdávajúcu úsmev

TVORBU DOTAZNÍKOV
získanie žiadaných info!

GDPR READY
ochranu osobných údajov

FOTOSTENY
+30 možností

GRAFIKU NA MIERU
podľa vašich predstáv

BLESKOVÚ TLAČ
fotografií – neobmedzene

Podľa vašich predstáv vám vytvorím grafický návrh pre tlačenú fotografiu (pri svadbe väčšinou totožný so svadobným oznámením). Dbáme na detaily a záleží nám na vašej spokojnosti. Kráľovsky modrá fotobúdka sa postará o okamžitú tlač fotografií priamo na akcii a množstvo zábavných rekvizít vás 100% nenechá sedieť na stoličke. Následnú vytlačenú fotografiu si môžete vložiť do obálky, ktorá vaše neopakovateľné zážitky a spomienky ochráni proti nástrahám večera. V obálke nájdete vaše vygenerované heslo k ONLINE GALÉRII

Popustite uzdu fantázie a užite si fotenie naplno.
Tešíme sa na Vás ❤️