Fotokútik prenájom – cena

Fotokutik - Prémiová fotobudka na svadbu | Svadobny dar

Fotokútik prenájom – cena

Rekvzity na svadbu - Svadobné rekvizity na fotenie

Táto fotobúdka stojí 150€ na dve hodiny, táto stojí 260€, prečo je pri tejto fotobudke cena 330€? Priblížime vám najväčšie rozdiely v cenách, v čom sa líšia lacné fotobúdky od tých drahších, načo si dať pri výbere fotobudky pozor a prečo si niektoré fotobúdky po akcii učtujú skryté poplatky. Sme fotobudka na svadbu a priblížime vám zákulisie prenájmu fotokútika

Do prvej skupiny patria najmä fotobúdky, ktoré nie sú vskutku fotobúdky

Postaví sa statív na fotoaparát, ku ktorému je pripojený väčšinou maličký tablet, cez ktorý v lepšom prípade môžete tlačiť fotografie na tlačiarní, ktorá je prepojená káblom, ktorý sa voľne povaľuje po dlážke. Súčasťou bývajú väčšinou aj rekvizity.. Maličké, také z ktorých nie je zreteľný nadpis na rekvizite.. avšak, aspoň pocitovo niečo v ruke držíte.. Tento typ fotobúdky nie je ucelený a vzhľadovo nevyzerá pekne / elegantne, avšak, účel plní. Fotí a tlačí fotografie .

V druhej skupine fotobúdiek nájdeme fotobúdky,

ktoré sú väčšinou ako jeden celok. Všetky potrebné zariadenia na chod fotokútika sú väčšinou uzavreté v boxe – Lepšie povedané, fotokútik štvorec či obdĺžnik. Tento druh fotobudiek je zlatá stredná cesta.. Cenovo sú prijateľné , vzhľadovo nevyzerajú zle.

Do tretej skupiny fotobúdiek patria elegantné a prémiové fotobudky

Tieto fotokútiky zaručujú individuálny prístup v každom smere.. Vzhľadovo zaujmú, všetky zariadenia sú skryté vo vnútri elegantnej konštrukcie fotokútika, externý študiový blesk je súčasťou fotobúdky a tie najlepšie fotokútiky majú dva veľké dotykové displeje. Obsluhuje ich príjemná osôbka, ponúkajú vám veľké množstvo vtipných rekvizít , ktoré zabezpečia dobrú náladu počas prenájmu fotoboxu.

Obmedzený počet tlačených fotografií

100, 200 tlačených fotografií.. To nám musí stačiť, toľko fotiek sa nevytlačí. Práve na tomto veľa fotobudiek zarába! Na akcii prúdi dobrá nálada, počas fotenia pretrváva zábava, hostia si váš veľký svadobný deň , ples, firemný večierok maximálne užívajú, tlačia fotografie, šantia. Ukazujú si svoje vytlačené fotografie navzájom, skúšajú nové pózy, rekvizity, KEĎ V TOM… Bohužiaľ, dosiahli ste maximálny počet vytlačených fotografií. Čo teraz? Prajete si navýšiť rozpočet tlačených fotografií? Pred fotokútikom stojí veľa ľudí.. ((Nikto sa neuspokojí s jedným chodom jedla.. Veď sú tu švédske stoly, otočíme to ešte raz.. )) A vy nedobrovoľne zaplatíte vyššiu sumu na navýšenie prenájmu – tlače fotografií. Lebo vidíte, že fotokútik má úspech.. V závere zistíte, že cena ktorú zaplatíte za fotokútik, ktorý je v skutočnosti priemerný, neponúka vám také výhody a prémiové služby ako top fotokútiky…presahuje cenu najdrahšieho fotokútika na slovenskom trhu. Preto vám odporúčame zvážiť vaše rozhodnutie, či vám naozaj stačí povedzme tých 200 tlačených fotografií .. Lebo keď raz fotokutik začne fotiť, už nie je cesty späť. Ľudia bláznia, vymýšľajú rôzne pózy, skúšajú parochne, okuliare a rôzne ďalšie vtipné predmety zo širokej škály rekvizít, ktoré sú súčasťou nášho prenájmu. Sme fotobudkanasvadbu a dáme vám maximum.

Dotlač 150ks fotografií to bude 40€, doprava- 130 kilometrov na miesto, 130km domov =260km -> 0,30€ za kilometer, to máme 78€ . Vaša sála nie je prístupná, museli sme kráčať hore schodiskom to bude za 5€ a máme pocit, že tento škrabanec tu nebol.. To bude za 10€ POZOR NA SKRYTÉ POPLATKY! Pred samotným objednaním si od dodávateľa fotokútika overte prípadné dodatočné poplatky .. aby ste v závere neboli prekvapený.. že platíte za niečo priemerné.. V skutočnej hodnote prémiového fotokútika s množstvom jedinečných rekvizít s úplne iným individuálnym prístupom.

Záleží vám na vzhľade?
Cena v určitom rozsahu ovplyvňuje vzhľad fotokútika. Na webe nájdeme mnoho webstránok, ktoré vám neukážu vzhľad fotokútika. Čím to môže byť? Hanbia sa za svoj fotokútik? Mal by to byť pre vás prvý signál, že niečo nie je v poriadku.

Obsluha fotokútika
Lacnejšie fotoboxy funguje na tomto princípe: Fotokútik vám pripravia, postavia .. Všetko zabezpečia.. avšak, fotiť sa musíte sami. Nie je to žiaden problém.. Je to jednoduché. Kliknete na displej a bežíte pred fotokútik. CVÁÁK .. aá znova, lebo ste to nestihli, vyzeráte tam zle.. Prémiové fotobúdky vám ponúkajú už v cene obsluhu fotobúdky. Je to pohodlnejšie. Pred samotným fotením sa môžete dodatočne upraviť a následne až po tom ako sa na veľkom dotykovom displeji vidíte a všetko je v poriadku, naša asistentka odfotí fotografiu.

Osvetlenie
Prémiové fotokútiky využívajú kvalitné štúdiové blesky, ktoré sú súčasťou fotokútika.. Totiž, práve kvalitné svetlo vykresluje fotografiu vo fotoaparáte. Fotka je dopadajúce svetlo na predmet. Lacné fotokútiky využívajú rôzne stavebné halogénky, ktoré nemajú stabilný zdroj svetla, nevyzerá to elegantne, sú postavené vedľa fotokútika, zaberajú dodatočne priestor a neponúkajú taký výsledok ako profesionálny štúdiový blesk..

Vyššia cena fotokútika nie je náhoda, má to svoje opodstatnenie.. Ak ho v daný moment nevidíte, poprípade máte dodatočné otázky… overte si všetky výhody, ktoré vám fotobúdka ponúka telefonicky či písomne . Fotobúdky vám radi odpovedia a zdôvodnia, prečo to je tak

Máte otázky?
Využite Online chat 🙂

2 komentáre

  1. Tatiana píše:

    Dobrý deň, koľko si účtujete na vzdialenejšie akcie ?

Comments are closed.